Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ge.k.ko

    tag

    Jó lenne ez a cucc, csak néhány MS featúrát nem kellett volna beleerőltetni. 1 hete próbálkozom egy Omnia 7-el. Persze a OneNote volt az első, amit kipróbáltam, mivel PC-n is szeretem.

    Első agybaj, 2007-es nem szinkronizál a desktopra. Gyenge anyád. Azért az nem olyan régi cucc, hogy ne lehetne frissíteni ezzel a szolgáltatással.

    Második, és matt: a skydrive-on (micsoda eufemizmus, áhhh) töröltem egy állományt, meg kicsit átrendeztem amiket próbálgattam, eredmény a mobilon: A szinkronizálás nem sikerült, majd egy beszédes hibakód. LOL.

    Szóval, minden űberfasza, csak ezt az egyszerű feladatot, miszerint szinkronizáljon két távoli entitást nem tudja üzembiztosan. Van még más agyatlanság / amatőrség is, de azok nem az office-hoz kapcsolódnak.

    Még nem adom fel, meg bármennyire is fércmunka, még a végén elterjed, és akkor erre is fejleszteni kell, de a kedvencem nem lesz, az biztos. Mert az iOS zárt - nem kicsit - de egyszerűen mükszik, az Android meg döcög néha, de legalább minden bitjét feltúrhatom. Ez a nyavaja meg döcög és zárt. Ki érti ezt?

  • ge.k.ko

    tag

    válasz Dave™ #58 üzenetére

    Mindig örömmel tölt el, ha tudok újat mondani. Amúgy nem a sebességre értettem, hanem a flott működésre. Mert csiliviliben tényleg remekel, de próbálj meg egy kibeb@szott exchange klienst ráberhelni - ami még a droidon is csúszík, mintha vazelinnel kennéd - na, akkor majd megérted, hogy mit értek döcögés alatt.

    A másik kedvencem, hogy a calendar duplacsempéjére 1 - azaz egy - eseményt bír kiírni ez a szerencsétlen! De könyörgöm, akkor mi az atyaúristennek van ott az a nagy téglatest. Valaki erre gerjed MS-éknél!?!? Furcsa, én a csajokat szeretem... Azt, hogy milyen egy informatív ToDay screen, nagyon régóta tudta a WinMo. És milyen faszán bele lehetett volna illeszteni ebbe a csempézősdibe is...

    Ja, és még egy:-), mivel ez a rendszer egy multimédiás csoda! Ha egy albumban minden számnak más az előadója, akkor neki az nem egy album. Szóval, egy klassz válogatás lemezből csinál 10-et. Hiába pöpec módon van tag-elve, a listában 10 külön album, ua-al a borítóval. LOL. És mivel nekem az autómban BT-s kihangosító / zene van, jól esik lemezt válogatni. :W

    És sorolhatnám nagyon sokáig.

    Szóval, riszpekt, hogy szereted, vagy az MS adja a fizudat, vagy akármi, de a WP7 döcög. Ha úgy jobban tetszik, gyorsan döcög.

  • ge.k.ko

    tag

    válasz Dave™ #61 üzenetére

    Félre érted. Én használni szeretném a telefont - okos telefont. Intenzíven. Ha csak hívás és SMS kellene, akkor még mindig 6310i-t nyomogatnék.

    A napi rutinban ez a rendszer elvérzik. Sajnálom, mert én spec a WinMo-t szerettem.

Új hozzászólás Aktív témák