Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz k-adi #24 üzenetére

    Megnéztem, de nem értek egyet. Az az érzésem, hogy szerintem akik lehúzza, azzal pont az van, amit írtam is, hogy egy nagy volumenű single game-re számított, de ez tudható volt, hogy nem az lesz (aki kicsit informálódott róla...). Persze, vannak hibái, amit a srác is említ (és én is írtam), hogy az AI teljesen hülye, ezért nem szabad egyedül nekiállni, meg hogy grindolni kell és repetitív.
    Amúgy két orbitális baromságot is mondott a srác, ami feltűnt.
    1.: - sokszor nincs elég lőszer. Mii? Sosem fogytam ki. Bár említette, hogy ő csak a main mission-re koncentrált, így gyanítom, hogy szinte soha nem nézte át a házakat, sikátorokat, csatornát, nem törte fel a faládákat stb... Mindig tömve voltam lőszerrel.
    2.: - bullet sponge enemy. Ez max. a játék elején állja meg a helyét, később már nem. Illetve akkor lehet, ha rossz irányba fejlesztette valaki a fegyókat. Kimaxolta a pisztolyt, de minek? Semmire sem jó. Igazából szerintem 2 fegyverre kell rágyúrni, a shotira, meg később a lézerre (ha már meglesz), és ezekkel gyakorlatilag mindenkin átmész (persze egy bizonyos szint felett).
    Én annyit rontottam el a fejlesztésekkel, hogy azt hittem, itt is a Sturmgewehr lesz a legjobb, mint a NC-ban, de nem, hiába maxolod ki, gyenge marad.
    Plusz még egy-két dolog. Mikor lőtte az óriás robotot, (hát, itt is látszott, hogy csak azért játszik vele, mert sztrímer, aztán nehogy megszólják, vagy nem tudom), piszok hamar rá lehetett jönni, hogy nem a fejét kell lőni, mint a NC-ban, itt azzal nem mész semmire, vagy tényleg ellövöd rá az összes töltényt, és akkor mehet az 1-es pontban említett rinya, hogy nincs hozzá elég lőszer... Minden enemy-nek megvan a gyenge pontja, a nagyrobinak a karjai pl. Azt kell lőni, és elég hamar megfárad tőle. De a Jager-ek is fektethetők, a közelharc nem az erősségük, és még sorolhatnám...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

  • melega

    őstag

    válasz k-adi #24 üzenetére

    "Akit érdekel mennyire szar nézze meg ezt a videót"

    Szerintem a Return to Castle wolfensteinnél jobbat nem tudnak azt még szívvel lélekkel csinálták.
    A másik, a New Order bossfightokban és kihívásokban körberöhögi utódait.

    Le kéne már zárni ezt a dögunalmas sablonjátékot, és valami újat kitalálni ami akkora sikert hoz mint a Return to Castle.

    Sajnos amíg ugyanaz a rajongói réteg ugyanúgy megveszi erre nem sok esélyt látok.

    A sok rókabőr játék helyett meg ilyen új játékok kellenének mint a Cyberpunk 2077, Nioh tökéletes Dark souls másolat ezek nekem nem sztornózható rendelések.
    A sok évesformára vágott gyorscsomagolt előrefőzött játék helyett a régieket kéne remakelni, vagy tök újakat kitalálni, mindenki boldog lenne.

    Ez a véleményem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák