Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothmaxy182

    őstag

    válasz WZP #32 üzenetére

    Ahogy mondod, facebooknál és googlenál én vagyok a termék. Windowsnál viszont nem, és mivel a windows-ért fizettem, ezért nem is kapok az arcomba idegesítő reklámokat. Viszont (elvileg) kapok egy jobban használható rendszert azzal, hogy az adatgyüjtésből a Microsoft fejleszti pl a Cortanát.
    Ha meg kapsz egy szar terméket Windows néven, akkor megy a háborgás, hogy mekkora trágya lett ez az OP-rendszer. Persze, hogy az lett, ha a Microsoft nem tudja hova fejleszteni, mert nem ismeri a felhasználóit.

    Amúgy meg Windowsban gyakorlatilag bármit be lehet állítani, és ki is lehet kapcsolni az összes adatgyüjtési opciót. Facebookon vagy Google-nál nem tudsz tenni semmit az ég világon az adataid védelméért.

    (#33) t72killer: És ami a hálószobában történik az ott is marad. Nem kapsz a Microsofttól kéretlen reklámújságokat a postaládádba pénisznagyobbításról meg szőrtelenítési tippekről, mivel nem kereskedik a hálószobádban látott adataiddal. Ellenben kapsz egy kényelmesebb ágyat, egy nagyobb TV-t és egy szebb feleséget, de ezek mindd a hálószobád kényelmét szolgálják.

    [ Szerkesztve ]

    Minden szavam magánvélemény!

Új hozzászólás Aktív témák