Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqcqqc

    őstag

    válasz Belabaa #4717 üzenetére

    Az a gond, hogy rossz példáid vannak:

    Az orvoshoz (ember szerviz) elmész, az autódat beviszed a szerelés helyszínére.
    A tableted nem viszed egyenesen Kovács szaki kezébe, aki javítja.
    Nézzük az én kb. 30 napos táblajavításom:
    Bevittem a kereskedőhöz, hisz vele vagyok szerződéses kapcsolatban. Munka után mentem, nekem ez az első nap a folyamatban, de már elég késő délután volt. Az üzletből (MM), másnap beviszik a központi raktárba. Szerintem 1-2 napot ott is parkol. Innen nem a szervizbe kerül rögtön, hanem a nagyker, vagy a szerelést végző cég raktárába és innen kapja meg Kovács szaki, hogy javítsa ki. Persze neki is van sok munkája és lehet, hogy alkatrészre is kell várni. Szerintem a szervizben 1-2 hetet eltölt a darab, mire kész van (bevizsgálják, felveszik a hibalapot, kiírják az alkatrészeket és oda adják Kovács szakinak).
    Kész kijavították, megy a raktárba, összeállítják a pakkot az MM részére. Vissza a kereskedő központjába, itt boltok szerint szétválogatják és elküldik az üzletbe, ahol leadtad. Az üzletben egyesével megnézik mi jött és kiértesítik a vevőt, hogy jöhet érte.
    Szóval 1 hét húrcibálás, 1-2 hét javítás és megint 1 hét utazás.
    Ja és vannak közte napok, amikor azért áll minden, mert munkaszünet van (hétvége, ünnepek).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák