Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skynet666

    tag

    Köszönöm mindenkinek a választ. Hát valóban az marad csak, hogy ki kell próbálni.

    Azért is tartok picit ettől a kütyütől, mert már volt korábban egy noname cuccom, ami egy ideig tökéletesen működött, majd egyszer csak az otthoni routeren keresztül nem frissített a marketből, majd később kiestek a google szolgáltatások (maps, search, youtube) és a végére gyakorlatilag használhatatlan lett. Firmware-t cseréltem a tabon, routert újra indítottam, majd átkonfiguráltam de semmi. A telefonom 3g netjét megosztva meg röhögve működött minden. És a telefon is frissít a routeren keresztül. Elvileg minden komponens jó önmagában, de a tablet meg a router között kibékíthetetlen ellentét lett. A forgalmazó pedig széttette a kezét és néztünk okosan.

    Az egyiknek mennie kellett, mivel a router iptv-s cisco, ezért a tab ment.

    Tudom, hogy ez nem nevezhető noname kategóriának, de valahol ezek a kínai gyártók mégiscsak annak számítanak. Szóval ettől félek, hogy megint belefutok valami ökör hibába :F

    U.i.: egyébként az eddig olvasott nagy számú hibajelenség ellenére, a support korrektnek tűnik :R

Új hozzászólás Aktív témák