Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Sziasztok!
    Megtetszett ez a típus, jó árban van.
    Olvasgattam egy-két órát a topicot, de azért nem szeretném átrágni magam az egészen.

    Össze tudnátok foglalni nekem, h milyen apró bug-ok keserítik meg az életet?
    Arra vagyok kíváncsi, ami a tesztekből nem derül ki, csak hosszú távú használat mellett.
    Mi minden van, amiről nem szól a fáma? :) Mind hardveres, mind szoftveres betegségekről.

    Beágyazott youtube videókból azért át lehet menni a natív alkalmazásba, vagy az oldalra, hogy ott normálisan meg lehessen tekinteni a videót?
    (mint pc-n, mikor az ablakban van egy "youtube" gomb: watch on youtube)
    Mennyire nyögvenyelős? Pl flash player legördülő menü "jobb klikkre"?
    Szumma szummarum, van rá kényelmes workaround, vagy inkább tegyek le erről a készülékről? (Igen a flash fontos, szerver részét képezi az online multimédiának)
    Flash játékokkal hogy áll a dolog? Hát az alternatív flash videómegosztókkal? (indavideó, stb, stb)

    Notebook-ról fogok áttérni remélhetőleg (amit eddig is csak "web2"-re, online multimédiára, közösségi oldalazásra, msn+skype-ra használtam - és azt várom, h ez tableten kényelmesebb legyen, mint notebook-on), androidot sem ismerem, tablet sem volt még a kezemben.

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák