Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cleon

    csendes tag

    válasz tjb007 #413 üzenetére

    Köszi a válaszokat. Heteken belül meg fogom venni.

    Igazából szerintem összehasonlítható a kettő, ha konkrét elképzelései vannak az embernek, tudja mire akarja használni. Nekem csak netezéshez meg filmnézéshez kell egy olyan cumó, amit mindenhova tudok vinni és utazás közben is tudom használni. Kitámasztani, kitudom. Max. 70e akarok érte kiadni, abból egy Acer Aspire 522 jön ki, nagyobb a felbontása, de ugye nem egy sebességbajnok, otthon meg sokkal erősebb gépem van, így felesleges lenne. Nem akarok rajta szöveget szerkeszteni, dolgozni, csak a tartalmakat "élvezni". Látom kelzsoca személyeben lesz rendes support, így maradok a tabletnel.
    Mondjuk ha tudom mit akarok venni, akkor minek tettem fel a kérdést ? ;]

    Még néztem emellett az Ainol Novo 8, ugyan ez a hw, csak 8' és 1280x768 a felbontása, Wolfson WM8900L hangkeltő, van kitámasztója, 19 dolcsiért hozzá való billentyűzetes bőrtok.. Akksi 3600, de a nagyobb kijelző sokat eszik :)
    Videótesztek alapján ezt a felbontást már nem nagyon bírja a gép, be be röccen.
    Mondjuk volt akkus teszt és ennél a gépnél 3:48 bírta a wifis netezést és négy és fél óráig a filmnézést.

    Kicsit utánaolvastam, MALI 400 majdnem mindent támogat, nem lennék meglepve, ha killa samplet is vinné :)

    kelzsoca, tjb007 Logoutra nem akartok saját tesztet kitenni ?

    kelzsoca neked mennyire tetszik a kütyü, még nem is nagyon nyilatkoztál róla. Anno a Bladeről úton-útfélen írtál..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák