Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Bad Pritt #15 üzenetére

    Igen ezt a középszart finomabban is írhattam volna, középszerűre mondjuk. (Át is írom, nehogy más felhúzza magát.)
    Csak azért írtam azt mert az eddig látottak alapján szerintem semmi extra nincs benne. A drón újdonság, de az alapok ugyan azok. És megosztóbb is lesz mint az elődje, a #yoloswag stílus miatt. Engem az is kimondottan taszít. Nagy kihagyott ziccer volt a WD1, kár érte. Azt kellett volna jól megcsinálni.

    Amit írsz az is igaz lehet, hogy jó játék lesz. Csak az érdeklődés nincs meg iránta úgy látom.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • wolfman

    veterán

    válasz Bad Pritt #15 üzenetére

    Ubinak volt egy baromi szar sorozata, mondjuk a WD-től kezdődően, ami kitartott idén év elejéig, de szerintem a Far Cry Primal, Division, RS Siege már bőven nem az a kategória, mint a WD vagy az AC Unity volt anno.

    Division nem szar lett, hanem közel sem olyan mint beharangozták és rettentő bugos. Én nem játszottam vele, de előbbit én is láttam saját szemmel, utóbbi mindenhonnan csöpögött. Én inkább azt mondanám, hogy az Ubi félkész és rettenetesen felületesen elkészített játékokat készít, de olyanra gondolok, hogy karakter animáció. Amikor odaállok az ajtó mellé, rányomok a nyitás interakcióra, erre az odacsúszik talpon ahhoz a pozícióhoz, amit ők szeretnének. Ezt lehet szépen, meg ocsmányul, UBI megelégszik az ocsmánnyal. Ugyan ez vonatkozik a nem csak Unity-re, de a Syndicate-ben is. elnagyolt, agyon scriptelt sz@r.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák