Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz joey04 #24 üzenetére

    Én is ezt akartam írni, de átnéztem a termékpalettát és van benne logika. Mondjuk csak üzleti, nem hiszem hogy a felhasználó jobban jár. Lehet hogy kevesebb készülék supportja (tervezésről ugye itt nem beszélhetünk, ez már konkrétan LEGO szint...) olcsóbb lenne és olcsóbban mehetne a jobb termék.

    Az M széria Indiát célozza meg, szóval nem lehet az A -hoz hasonlítani. Így pedig az A széria jól felépített.

    -Nem kell ujjnyomat, dupla kamera, jó kijelző és NFC? A10
    -Kell ujjnyomat vagy dupla kamera? A20
    -Jobb kijelző kell? A30
    -NFC is kéne? A40, igaz gyengébb lesz az akkud... (ez mondjuk egy felesleges verzió, árban ua. , mehetett volna az NFC az A30 -ba)
    -Tripla kamerát szeretnél? A50
    -Kevés a RAM/ROM? nagyobb kijelző kell vagy előlapi ujjnyomat? A70

    SoC szinten, kijelző méretben (kivéve A70) és kinézetben pedig 99% -ban megegyeznek, így a dizájn és méret nem zavar bele a döntésbe, csak a tudást kell nézni. Ez mondjuk jó a felhasználónak szerintem.

    Viszont ha az M széria nem csak Indiában lesz elérhető hanem Európában is, akkor az csúnyán belekavar a választásba.
    -M30 mindenben veri az A30 -at, árban pedig ugyan az
    -M20 mindenben veri az A20 -at, csak TFT van benne AMOLED helyett.
    -M10 -et nem tudom hova tenni, 3!!! éves SoC de dupla kamera és nagyobb RAM/ROM ugyanazon az áron. Sanszos hogy a SoC lehúzza az egészet és a végeredmény egy szarabb összkép lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák