Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VANESSZA1

    őstag

    válasz kymera #5 üzenetére

    Nyilván. Én nem vagyok német autópárti. Nekem nem jönnek be. Véleményem szerint autót a japánok tudnak csinálni.
    De nem is ez a lényeg, mert így van verseny, így kapja mindenki amit akar.
    Az is biztos, hogy nem egyedüliként csinálták ezt, és csak a német kormánynak köszönhetően menekültek meg.
    És az is biztos hogy az amcsik azért támadták be a német autóipart, hogy helyet csináljanak a Tesla-nak.
    De a gusztustalan, hogy a földrész egyik felén majdnem a fele autó árát visszakapja a vásárló, a másik felén meg KUSS! van neked, nincs jogod még szinte szólni se, nemhogy pénzvisszatérítés lesz.
    Mi a garancia, hogy nem teszik meg ezt ismét?? Lett valamilyen szabályozás valóztatva, minden megy szinte tovább mert a kormányokon nagy az autóipari nyomás, hogy bármikor az utcára ereszthetnek 50000-100000 embert akit az állam kell eltartson.

    A másik, hogy mindezt ugyanúgy a végfelhasználóval fizettetik ki. Ocsó lesz az elektromos autó, mert kevesebb alkatrész, kevesebb munkafázis, egyszerűbb építés szükséges hozzá. Ennek ellenére MINDEN kereskedésbe azt látom, hogy baromi drága. Lesz itt profit, kifizettetik még a kőolajkiesés árát is az elektron az autógyártók.. :W

    Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Új hozzászólás Aktív témák