Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nickedez89

    senior tag

    válasz Ku'leth #138 üzenetére

    Ez így van! Nyugodtabban tapizza az ember ha nem kell "szívességet kérni" az biztos! :U

    De egyébként nem tudom mi az ami nem tetszhet benne valakinek, szerintem valóban prémiumra sikerült az anyaghasználat és extra vékony az egész teló! A kijelző is gyakorlatilag teljesen a széléig tart a telefonnak, semmi felesleges káva és még sztereó hangszórók is vannak!

    A "vanilla" droid meg vagy bejön valakinek vagy nem. Nekem speciel LG, meg két Honor után van ami hiányzik, de persze szinte mindenre van app a play áruházban.
    Csak én jobb szeretem mindenből a gyárit használni, a 3rd party appok helyett, mert kevesebb a hiba lehetőség!

    Egyedül az ujjlenyomat olvasót nehéz először megszokni mert annyira egy síkban van a hátlappal, hogy eleinte nem mindig találtam meg az ujjammal elsőre! :D
    Ezen majd a tok segít, amit már várok ebay-ről, mert akkor lesz egy kis pereme.

    [ Szerkesztve ]

    "...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

Új hozzászólás Aktív témák