Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    Az ilyen gépek szerntem amitől elmegy a beugratott user kedve az androidtól.
    A 30K tényleg nem sok de ez(is) el van röntva egy csomó helyen.
    Ótvar és feleslegesen nagy kijelző, feleslegesen nagy házban, RAM, halvány akku...

    Ha ingyen osszák előfizuhoz, akkor második lezúzhatós telefonnak még hazavinném, de senkinek se lehet igazán ajánlani. Persze régebben még borzasztóbb telcsik voltak a "belépő kategóriában".

    Pár plusz aprósággal amiket írtatok is, meg értelmesebb tervezéssel ki lehetne belőle hozni egész jó gépet, és csak pár ezerrel kéne többe kerülnie.

    A hétvégén Jiayu-G2F -re költözködtem, össze sem hasonlítható a kettő, pedig az is kijön 32e sarcolt JMF-ből.
    Az egy átgondolt telefon, arra amire ennek kellett volna készülnie. Pöpecül emgy minden, a kijelzőért aggódtam de az is príma. És Asphalt 8 is megy rajta, de nem az a lényeg, az csak jól esik.

    Itthon meg kb üldözik a kétkártyás telefonokat, csak rohadt drágán lehet kapni olyan telót ami nem sz@rja össze magát, olcsón csak vackok vannak. Talán nem is akarnak tényleg jó vétel telefonokat forgalmazni, ha netán jól működnének nehéz lenne eladni annyi százrugós kütyüt.

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák