Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • copin

    őstag

    válasz Dare2Live #22 üzenetére

    Az idézet már ott elbukott, hogy említette a Mitsut, miközben lassan egy éve nem aktív. A másik, az "others" rész. Várom a többieket? ;] Időközben találtam neked való képet az SF symbianos prezentációjáról, ami lényegesen jobban alátámasztja az állításod, mint az általad említett szösszenet. Ennek ellenére én továbbra is tartom az állítást, hogy nem fogják teljesen dobni a moap-ot symbianon, mert lépéshátrányba kerülnek a linuxosokkal szemben. Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy mindenki androidot fog használni, mivel a willcomot és az em-mobile-t kivéve mindenki beszállt a google társaságába. Még van pár év, mire eldől mennyire lesz egységes az a platform és mennyire lesz benne a Fujitsu, Sony és a Sharp, vagy a többi partner keze a végeredményben.

    hamár multkort szóbahoztad.....

    Mit is? Arra gondolsz amikor sértegettél, mert azt hitted, hogy Sony fan vagyok? Vagy a japán protekcionizmusra gondolsz? Azt még mindig nem bizonyítottad be. Én felhoztam neked példaként a RIM-et és az Apple-t (esetleg az Asus-t, hogy ne ragadjunk a mobiloknál), de akár a komplett E-mobile is lehetne, hisz' kínai, vagy tajvani termékeket árulnak (bár a csúcsmodellük egy Sharp). Erre te azt írtad hogy a japán ravasz módszereket használ és korlátozza a drága Nokiát a 2%-os részesedés elérésében. Hol írt korrupcióról, a Nokia bármely képviselője tavaly novemberben vagy később (ekkor jelentették be hogy nem lesz E71 és így tovább)? Ez valahogy lóg a levegőben. Arra persze nagyon büszke voltál, hogy a koreaiakról "bebizonyítottál" valami neked tetszőt, csak Korea már egy ideje nem egyenlő Japánnal. Felőlem nyomozhatsz ezek után, az más kérdés, hogy nem valószínű hogy létezik ez, vagy rajtam kívül bárkit is érdekelne ...mellékesen nem biztos hogy olvasni fogom. Tudod nagyon jól miért. :)

Új hozzászólás Aktív témák