Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sicli

    tag

    válasz INGJOKE #98 üzenetére

    Nem azért, mert Jobs azt mondta, de tényleg ez a használható méret. Hiába átérem lapát tenyeremmel az S5 mini-t pl., vagy az alpha-t, de kifordul a kezemből, az Alpha annyira nem, de a többi egy szappan.

    Megértem, hogy az emberek többségét elvarázsolja a facebook meg az ilyen marhaságok, de én telefonálásra és SMS-re használom a mobilomat. Nem nyomkodom, ha a járdán megyek, nincsen olyan fontos üzenet, amit meg kell néznem félbe szakítva a járdáról történő tömegből a menekülési tervemet.

    Legjobb volna számomra (és pár hasonló embernek) 6310 kasztniban kicsit nagyobb kijelzővel és a mai kor igényeihez közeli szoftverrel rendelkező telefon. Matt, nyomógombos, használható. Jelenleg i5s van, vehettem volna i6-ot, de minek? Csúnya, (állítólag) a keretben mozog a kijelző, a 8-a szoftverről ne is beszéljünk. Igen is indokolt a 4"-os készülék. Ha lenne normális androidos ebben a méretben, akkor vennék. Alpha tökéletes lenne i5s méretben, de pont abban a méretben.

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

Új hozzászólás Aktív témák