Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    válasz xxSanchez #2 üzenetére

    +1
    mikor kijött a 8, már fel is raktam a gépemre. Azóta azt használom :) Nekem egyáltalán nem hiányzik semmi a Win7-ből, ami miatt sokan sírnak. Ok, a felhasználók nagy többsége nem váltott 8ra, de nem biztos h azért, mert az rossz. A Win7 egy nagyon jól sikerült rendszer, a Win8 meg már egy picit újra van gondolva. Igaz, az asztali része kb ugyanaz, tehát ezt meg se kell szokni. Nekem a 2 nővérem is csak azért nem vált 8ra, mert megszokták a 7et, és nekik jó, nem pedig azért, mert de sz.r a 8. És még hányan vannak ezzel így...
    tehát aki annyira megmondó, h bukta a 8 meg stb, nem ártana egy picit ezen is elgondolkozni. Az XP tényleg nagy dobás volt, a Vista bukta, de a 7 az kb a továbbfejlesztett változata, és mégis milyen elterjedt lett. Már elég régóta használnak az emberek 7et, és azért amit megszoktak, ismernek, nem fogják egyből leváltani egy újabb felületű rendszerre. A 8at is kalibrálják még egy picit, s jó lesz az is. Viszont ami igaz, h nem kellett volna erőltetni a metro felületet. Sokakat ez tántorított el. Őszinte leszek.. én se használtam. Mióta meg van asztalra bootolási lehetőség (gyári), még annyira se használom, mint addig

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák