Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz #09819904 #29 üzenetére

    Nem feltétlenül a kézreállásról van szó. Nekem már az első képektől hidegrázásom volt. A asztal ablakainak dizájnjával együtt. Utóbbit talán el tudnám viselni, bár nem vagyok biztos benne. De ha csak a metro létezne, fel sem merülne a kérdés, hogy használjam-e. Ez csak azért szomorú, mert maga a rendszer meg jó. Szerencsére elviselhetővé lehet tenni, de már megnéztem pár linux disztribet, hátha. Sajnos komolyan akadályozzák a kényelmes használatot, és célszoftver hiányában egyik sem alternatíva, de azokra lehet mondani, hogy megszokható. Ha valami nem tetszik, azt nyilván nem is akarom megszokni. Ami viszont tetszik, még ha idegen is, idővel megszokható. Ugyanúgy nem tudom megszokni, hogy miért kell állandóan az 50"-os tévé sarkába "koppintanom" a további lehetőségekért. Nem kevés energiát fektettek abba, hogy teljesen kiírtsák a start menüt, nehogy mások visszabarkácsolják(amúgy nagyjából megvagyok nélküle), de azt nem voltak képesek megoldani, hogy a rendszer felismerje, hogy még az utcában sincs érintőkijelző, nem hogy a géphez csatlakoztatva.

Új hozzászólás Aktív témák