Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz hcl #39 üzenetére

    Az belefér, hogy fontos rendszerekre félhülyéket kap az ember maga mellé
    Olvasd el meg egyszer amit irtam, mert ez NEM volt benne. Azt irtam, hogy nem oke durvan bunkonak* lenni.

    Amit leirsz az persze igy van, hogy ha bekerul a csapatba valaki akivel nem lehet egyutt dolgozni az veszelyforras. Ez lehet szakmai kompetencia hianya (amit irsz), viselkedhet annyira bunkon hogy munkatarsak lelepnek (amit en irtam) es lehetnek mas problemak.

    Itt csak annyit irok, hogy hiaba jo valaki, ha egy igazi baromarckent viselkedik, annak hosszu tavon kovetkezmenyei lesznek. Persze, ott volt Jobs, de pl az Intelnel is vannak pletykak, hogy a vezetesnek komoly szerepe volt abban, hogy a mernokeik egy resze lelepett. Tetejeben az europaban kevesbe szokas, hogy a szerzodesben benne van, hogy nem mehetsz at konkurenciahoz X ideig az utan, hogy felmondasz, ami szinten visszatarto ero.

    *Torvalds eseten nem egyszeri esetrol van szo, az a skot incidens meg ha tenyleg ugy tortent az siman eleg ok lehet egy community szakadasara. Nem latunk a dolgok moge, lehet magatol latta be, lehet ismeros szolt neki es az is lehet, hogy az ismeros szolt neki valojaban ugy nezett ki, hogy a kovetkezo ilyennel felall par kritikus szereplo aztan sok sikert embert talalni helyettuk.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák