Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz plus44 #29 üzenetére

    Valóban nem kis feladatról van szó, ha minden újonnan megjelent jópofa UI effektet le akarnak másolni. Így tényleg soha nem lesz végleges FW. Jópofa dolog ez a fülecske húzogatós móka, meg baromi látványos is, de a telefon használatát jelenlegi formájában pont szinte semmiben nem teszi könnyebbé, mint a korábbi változat.
    El kellene végre dönteni a haladási irányt, és ha eljutottunk odáig, akkor keresni az újabb tennivalókat. Nem ide-oda kapkodni. Ha a Nokia vagy akár az almás cég csinálna hasonlókat, szerintem mindenki tele szájjal ordítana a fórumokon, hogy ez mégis micsoda dolog, nem sikerült egy 1.0-ás verziójú szoftver verzióig eljutni úgy, hogy a készülék a piacon van kb. 10 hónapja.
    Értem én, hogy a kínai piacra fókuszál a Meizu, azt is értem, hogy ez egy egzotikus telefon itthon annak minden hátrányával, sőt, azt sem tagadom, hogy ez egy nagyon jó kütyü. (Engem pl. teljesen eltolt a hagyományos WinMo-s telefonoktól, egyszerűen viszolygok tőlük mostantól, annyira jó és könnyű használni ezt - az esetek többségében.) Egyszerűen csak zavar az, hogy egyre inkább úgy érzem, hogy trendeket akarnak követni, belekezdenek ebbe, belefognak abba, közben a mai napig banális apróságok nehezítik a használatot. Ráadásul a kijött verzió olyan szinten félkész, hogy hajmeresztő. A 3G-s változatra meg - a fejlesztési tempójukat ismerve - csak legyintek.

    Közben újabb hibák jöttek elő:
    - Hívás után a státusz sorban ott marad a telefonkagyló ikon, gyönyörű lenne, ha közben a háttérben még tovább is számlázna. Remélem csak elfelejtették leszedni.
    - Bankos értesítő SMS-ből kemény 2 db karakter érkezett meg, egy "=" és egy olyan kínai karakter, ami a Bartos-Hamar-féle kínai-magyar szótárban sincs benne. :)
    - Hiába jegyzi meg a készülék látszólag a beállított SMS hangot, a valóságban nem az szól
    - Nem világosodik ki a képernyő ha SMS jött
    - Nem látszik a kijelzőn a kapott SMS feladója/üzenet eleje

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák