Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Karma #34 üzenetére

    A szomorú az, hogy akkor miért is került több alkalommal elő az ipad. Mert az nem ide tartozik, ha hasontermék akkor sem. Miért is lejentek meg a fanok, hogy fikázzák az HP terméket? Ja akkor itt a kommentelők fele troll? Mert ha ugya bemegy az ember egy apple fórumba, és nem ért egyet a "hozzáértő" közönséggel, az trollkodás. Ha be jön ide és nem ért egyet a fikázó fan táborral, akkor az is trollkodás, tehát következtetés:
    Aki nem ért egyet azokkal akik nem az applet fikázzák trollok. Na köszi. Ja akkor Te is troll vagy csak színtiszta logika... :)

    "Sebaj, ha egyszer megjelenik a Slate, vedd meg, használd egészséggel, és légy rá büszke, hogy nem támogatod az Apple-t :R Ki mitől lesz merev :)"

    Van jó terméke az Apple-nak a régi mac mini a mac pro. ez mindd jó. De a többi az enyhén szólva is túl van árazva.

    "Legalább egy forráslinket bedobhatnál. Vagy csak Te voltál ott ezen a titkos konferencián?"

    Nem nem voltam a lényeg nem ez volt, hogy a konferencia létezett vagy sem, hanem a mondanivalója. A felfogás, a hozzáállás. A minden jó, csak egy adott gyártó legyen logika. Nem én találtam ki ezt komolyan egy Apple Ipan tulaj mondja, jót nevetve a saját viccén, pert poént én nem találtam benne.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák