Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz FlyingV #28 üzenetére

    Csak vedd figyelembe az árakat is. Ha valamit kihoz az Apple akkor az az űbercsúcs, az sem baj, ha a technológiát lopja, az sem baj, ha éppen a minősége, használhatósága, és a supportja szar, az sem ha méregárban van de apple és ezért fasza. Van egy viccem egy Apple fan mondta szólj ha érted, mert Te most pont ezért szúrtad le moonman-t:

    Van egy konferencia ahol összegyűlnek a web browser fejlesztők, és elmondja miért jó amit csinálnak mind az MS mind a Mozilla szakembere sorra kerül, és elmondja, hogy miért az ő termékük a jobb, stb, stb, mire feláll a APPLE feljesztő és csak ennyit mond a Safarira: " Mi ezt használjuk."

    Na kb ennyi az Apple hangzatos semmi kurva magas áron. Ez a HP annyira szar hogy van rajta minden csatlakozás, ami a Macbook Pro-t, az Iphon-t, meg az Ipadot összeadom a hármon nincs annyi. És az ára gondolom nem apple fan mértékben lesz mérve, és ami fontos nem egy év garival, a kereskedő "jó" indulatára bízva a sorsodat.

    Na ja...:)

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Karma #32 üzenetére

    "Feltételezhetően ez a hulladék se 20 fillér lesz, ha megjelenik."

    Ja és én vagyok a troll? :DD :DD :DD Aha értem akkor Te meg nem vagy fan, csak apple tulajdonos ministráns kissrác. Igen na ezt szeretem bennetek.

    Na persze ezt már tisztáztuk Az a Troll aki nem bólogat neked. Ugye? Akkor Te nagyobb troll vagy. Csak erre az ovodás szintre nem akarok lemenni. Ha jól emlékszem. A mac osx meg unix :D troll meg én vagyok :D

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Karma #34 üzenetére

    A szomorú az, hogy akkor miért is került több alkalommal elő az ipad. Mert az nem ide tartozik, ha hasontermék akkor sem. Miért is lejentek meg a fanok, hogy fikázzák az HP terméket? Ja akkor itt a kommentelők fele troll? Mert ha ugya bemegy az ember egy apple fórumba, és nem ért egyet a "hozzáértő" közönséggel, az trollkodás. Ha be jön ide és nem ért egyet a fikázó fan táborral, akkor az is trollkodás, tehát következtetés:
    Aki nem ért egyet azokkal akik nem az applet fikázzák trollok. Na köszi. Ja akkor Te is troll vagy csak színtiszta logika... :)

    "Sebaj, ha egyszer megjelenik a Slate, vedd meg, használd egészséggel, és légy rá büszke, hogy nem támogatod az Apple-t :R Ki mitől lesz merev :)"

    Van jó terméke az Apple-nak a régi mac mini a mac pro. ez mindd jó. De a többi az enyhén szólva is túl van árazva.

    "Legalább egy forráslinket bedobhatnál. Vagy csak Te voltál ott ezen a titkos konferencián?"

    Nem nem voltam a lényeg nem ez volt, hogy a konferencia létezett vagy sem, hanem a mondanivalója. A felfogás, a hozzáállás. A minden jó, csak egy adott gyártó legyen logika. Nem én találtam ki ezt komolyan egy Apple Ipan tulaj mondja, jót nevetve a saját viccén, pert poént én nem találtam benne.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Karma #37 üzenetére

    Amúgy azt is el tudom képzelni, hogy egy WinMo7-et tesznek valamilyen módon optimalizálva erre a gépre. Akkor lehet jobban járna a termék is, meg a vásárló is.
    Most hogy az ms kiadta a feljesztőcsomagot a WinMO7-hez.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz FlyingV #40 üzenetére

    Persze persze, tudom én csak veletek az a baj, hogy aki nem azt írja, hogy az apple a király az utálja, nem nem utálom, csak el vannak szállva az árakkal, ha szerinted nem akkor vagy vak vagy vagy csak fan. Persze hogy faszságamit írok, hiszen nem bólogatókutya módjára helyeselek stivi szavaira, akkor faszság. Igen értem. Utánanéztem használtam apple terméket semmi extra az olcsóbb Ipodok fosok a creative fél áron megeszi keresztben hosszába, a notebookjai túlárazottak Magyarországon mint a sicc, sok a felét nem éri mint amiért adják. Valamint nem nem utálom az apple térmékeit, csak a feleslefes uzsora kereskedők árait utálom ami nem ugyanaz, és hogy ez kihat itt a termékeire is, na ez ben az én gondom.

    De hogy visszatérjek a témára is azt senki meg nem említette, hogy mennyi csatlakozó van a gépen, titkoljátok, mert ha kiderül, hogy az Ipad, on kevesebb van, akkor még ki kell találni valami marketing blabla-t, hogy ez itt mind felesleged, hiszen az Ipad-en sincs.

    De szajkózd csak a többi steve által kimosott agyú fan módjára, hogy aki nem velünk az ellenünk :D :D :D Persze persze. Hiszen reálisan nem tudsz érvelni az elbaltázott árakra, marad ez......

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Karma #44 üzenetére

    Ja megnéztem, és valami megint felöttlött bennem, megint kezdjük az apple fanságból adódó más márkakkal való szembemenést.

    Szerintem nézd meg Te és kezdj el egy kicsit elvonatkoztatni abból a világból ahol eddig éltél, a videóban mondja, hogy van benne cardolvasó, usb port és ha jobban megnézen akkor még több minden is.

    Ez megint nem jött be, szólj gyorsan Ulkesh-nek hogy vegye le a vetítős 3D szemüveget rólad, amibe Steve Jobs mondja a relaxa leckét mert már nem azt írod amit gondolsz.

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák