Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schuler888

    senior tag

    válasz hajbel #182 üzenetére

    Koszonom az ajanlast, de szerencsere happy-end lett a vege, nem akartam elhinni, hogy egy feleves samsung premium fules egyik fele megdogoljon(persze a nagyszamok torvenye mellett minel tobb legyartott darab vki ugy is ki fog egy selejtet, de nagyon nem akartam en lenni az :D ), ezert elkezdtem korbenezni, a fuleseken osszesen 4 mikrofon pici lik van, es abbol azon ami alig szolt lattam hogy el van tomodve. Fogtam az ultraszonikus okosfogkefemet meg egy regebbi fejet amit pont problemas dolgok tisztitasara hagytam meg es atmentem az osszes mikrofon nyilason vele a legnagyobb rezgesszamon, plusz levettem a gumiharangokat es a hangkibocsato fem rostakon is. NOS. mintha mi sem tortent volna, ujra el a balos fules is es mind2 meg hangosabb lett(gondolom ez konkretan a hangszoro rosta tisztitasa miatt).
    Tanulsag: minden mindennel osszefugghet, es a hazi praktikak sokszor tobb tizezer forintot tudnak megsporolni.
    Vegyetek ultraszonikus fogkefet! :) (a TWS topik jolenne,eloszor olyat kerestem, hogy abba irok bele, de annak hijjan maradt az utso tws teszt-topik)

    "Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Új hozzászólás Aktív témák