Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz sxxorp #124 üzenetére

    Akkor tegyük tisztába, hogy hogyan is kezdődött az én "TWS trollkodásom". Janeszgol az első hsz. -ben leírta, hogy mit tervez és az ezzel kapcsolatos aggályait (hangminőség, üzemidő). Erre ajánlottam egy árban hasonló alternatívát, ami hangminőségben és üzemidőben is jobb. Tettem ezt azért, mert ha az enyémhez hasonló a hölgy felhasználási igénye, akkor egy ilyen TWS ajándéktól maximum udvarias lesz a mosolya, de nem őszinte.
    Idézem Janeszgol válaszát:
    "Köszi, mindenképp megnézem azt is!"
    Sztem pont ennyi lett volna ebben.
    De, mire eddig eljutottunk, már jött a futás, meg a többi akadékoskodás. Felvetettem továbbá, hogy nekem a ki-be csomagolgatás procedúrája sem jön be. Erre írta Ollie, hogy erre nincs szükség, mert át tudja ereszteni a külső zajokat. Aztán kiderült, hogy ebben az árkategóriában ezek a kütyük nem tudnak ilyet. Marad az elrak/elővesz procedúra.
    Ez a tableten írós, egérhasználós vonal nem is értem, hogy jött ide. Egy szóval sem írtam, hogy írogatok a tabon. Ahhoz minek kéne füles? Médialejátszásról volt szó és ezt a felhasználási módomat Fall-N -nek írtam, mégpedig azért, mert ő telós használatot említett és sztem a tabletes ehhez közel áll. Feltételeztem, hogy ő sem telón esszéíráshoz szeretne fülest használni. Idézem a válaszát:
    "Az igaz, majd megnézem élőben, lehet nekem is marad a vezeték a két füles között."
    Ebben is ennyi lett volna.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák