Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZABHERO

    tag

    No így egy hét használat után elmondom én is a tapasztalataimat az eszközzel kapcsolatban.
    Pro:
    Maga a telefon brutál gyors, nagyon jól van optimalizálva pláne így 3GB rammal meg főleg. A proci elég erős, nem láttam még olyan játékot ami akadt volna, minden folyamat gördülékenyen fut. Az aksi jól bírja, nekem közepes használattal két napot simán elmegy. A kijelzője is szép, nagyon jó a fényereje, betekintési szögei.
    Kontra:
    A sokak által említett scroll hiba nálam is jelen van, de szerintem ez nem olyan egetrengető probléma amivel ne lehetne együttélni, alig észrevehető, ezért szerintem nem kellene lehúzni a telefont.
    Nem tudom másnál hogy van, de nekem valami prociigényesebb folyamatnál eléggé melegszik az eszköz, nem tudom ezzel mit lehetne kezdeni.
    Ide sorolnám a kamerát is, bár nem olyan vészes azért nappal lehet egész jó képeket lőni.
    Az értesítési led(erről csak ennyit)
    Összegzés:
    Én eddig teljesen meg vagyok elégedve a készülékkel, vannak hibái, tény, de ezek nem olyanok amelyek miatt ne lehetne szeretni és használni, ráadásul ennyi pénzért!

Új hozzászólás Aktív témák