Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mathews37

    tag

    válasz darkmann #2655 üzenetére

    Hát úgy látom várni kell még a tesztekre hogy pontosan mennyi is az annyi :) (akku ügyben )

  • #84490496

    törölt tag

    válasz darkmann #2655 üzenetére

    A sajátomban gyári van. Láttam eleget :) 3180. Elhiheted :)

  • #84490496

    törölt tag

    válasz darkmann #2655 üzenetére

    Nem mellékesen azért kiköpött olyan,mert gyakorlatilag ugyanaz a két telefon. Az X és a Lite ugyanarra a main boardra épülnek, a kamera és az akku mérete ( ez utóbbit ERŐSEN kétlem) az eltérés.A tárhely chipet akár ki is tudom cserélni a cégnél,az nem lenne gond . HA ( ezt is kétlem!!) kijönnek a VOS-el,ami lényegében ugyanúgy stock android, kiherélve verneesek által, akkor rá lehetne hekkelni a Lite-ra szó nélkül. a kamera driver kell csak,illetve a tárhely kezelést kell majd átírni és kész is.. De mindezt erősen kétlem. Verneesek kb szarnak bele mindenbe, tolják az "új" telókat, de support az nulla, közösséggel nem foglalkoznak és kb egy milimásodpercig sem érdekli őket,hogy mi van a régi telókkal.. Nézz meg pl egy gyári Lite romot: OTA1-el kiszedték a 4K felvétel,mert a kamera driver egy kalap f*s volt. OTA4-el került vissza,amit ha összehasonlítasz az induló stock rommal, akkor kiderül,hogy gyakorlatilag az időzítéseken állítottak az órajelnél és felhúzták kicsit a procit.. és ENNYI.. Full ugyanaz a két rom! Nem tudják,mit és hogyan kéne csinálniuk , nem tudnak egy normális rendszert sem megírni és nem is foglalkoznak ezzel,mert így is veszik a telókat az ár miatt.. .csak épp több sebből vérzik minden telójuk... de fogy.. úgyhogy ezen nem fognak változtatni.. Ennyi.

    A Lite-al egyébként elégedett vagyok, de a gyártó cég elmehet oda,ahova gondolom.. Már bocsánat :) A teló hibáit megoldom,ami nekem kell és használom arra,amire nekem kell. Arra még épp jó.

    Hogy legyen viszonyítási alap is: Nálam átlag 5,5-6 óra SOT van. Ehhez nálam ez társul: Napi kb 30-40 perc beszélgetés, 1 óra zenehallgatás, adatforgalom naponta kb 20-30 perc és itthon csak wifi. Időnként 20-30 perc játék. Sem GPS, sem BT, sem semmi komoly nem megy.

    Itt volt nálam az egyik fórumtárs: 0-24-ig wifi on, BT on, GPS on, napi 3-5 órányi telefonálgatás, folyamatos adatkapcsolat, nulla játék. 2,5-3 óra SOT volt úgy,hogy a teló 9% on volt !!!!!!! A telója egyébként hibátlan,átnéztem.. de egyszerűen fullon kihasználva ennyit tud. Ilyen rendszar mellett.. EZT kéne megoldani a Vernee-s srácoknak. Csak épp nem megy nekik.

Új hozzászólás Aktív témák