Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz mlinus #185 üzenetére

    Nem várhatom el, mert nem én rendelkezem a pénzükkel. De ebből is látszik, hogy ha tényleg az lenne amit sok (szemüveges) ember gondol, hogy a cégek vannak értünk legyen ez most vga gyártó vagy szoftver fejlesztő cég, ( ami egyébként teljesen normális lenne, mert belőlünk élnek) és nem csak a pénzünk kellene nekik, és kb olyan lelkesedésssel csinálnának játékot mint pl naughty dogs, vagy CD Red, akkor simán a lehető legjobb apit valasztanák( jelenleg talán a vulkan? Passz nemtom ), már csak presztízs miatt is, mert új minőséget akarnak letenni az asztalra,és azt mondanák azoknak a gyártóknak akik nem támogatják azt megfelelően, hogy akkor fogd meg a tököm, vagy te is fejlesztesz olyan hardvert ami érdemi módon tudja azt kihasználni, vagy akkor Sorry, de akkor neked marad a dx 11 amire nem fogunk sok energiát fordítani, megy ahogy megy, de ha azt akarod, hogy a te hardvereden is úgy fusson a cuccunk ahogy megálmodtuk, akkor igen is ez van, haladni kell a korral, dx 11 felett eljárt az idő.
    Ezzel szemben meg mindenki csak ül a seggén kb, reszelik a szart és nem haladunk sehova, mert így is dől a pénz. És tudom ez nem ilyen egyszerű, nem lehet ilyen huszárvágással elintézni, de ennek a hátterében is csak a kva pénz van. Egyes 2018 as címek grafikai szinten kb 10 éves játékok szintjén vannak. Mert hát egyszerűbb tolni a 4k t meg a 144 Hz et ami miatt megint dragábbnál drágább hardverek vásárlására ösztönzik az embert, ahelyett,hogy azért venne az ember új vgat mert akkor jobb szebb effekteket, látványt kap. És ezért is hülyeség egy egy cégért rajongani, mert mindenki csak a pénzt látja bennünk.
    Kicsit kesze kusza lett, fáradt vagyok már, de remélem átjön amit mondani akartam.

    Jah még gyors hozzáfűzés, nem vagyok már benne biztos, de anno pl meg tudták lépni, hogy kiadnak olyan játékokat amik csak dx 10, vagy később dx 11 et támogató kártyán futott, alatta el sem indult. Mert akkor még fontosnak tartották, hogy menjen a fejlődés. Vagy talán még a kijelzok nem fejlődtek olyan ütemben, hogy minden éven valami eyecandy vacakkal tudják eladni a drága hardvereiket. Asszem ezért vettem anno egy gts 8600 at mert az már támogatta a dx 10 et.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák