Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bishop1

    tag

    válasz sb #83 üzenetére

    Akkor átfogalmazom. Nekem jobb. Most. Még az is lehet hogy lustaságból. Esetleg nyereségvágyból mert ha nem megy a gépem, nem keresek pénzt.
    Mivel a szürkezónában mozgok, nincs cég ami alámtenné a 2 millás gépet.
    Nagyon nem szívesen nyúlok hozzá egy működő rendszerhez.
    4-6 kinect, 4-6 projector,2 APC40mkII, stream deck, camlink 4k, specemouse pro, külső dac, solo 2i2, 2 monitor és sokszor a f@szom sem tudja még mi minden és ezek csak a perifériák.
    Mindezt úgy hogy elég gyakran mozgatnom is kell.
    Kissebb csodaként élem meg mindig ha minden faszán működik, pláne hogy a két nagy gépem erősen súrolja az elavult kategóriát. (a HP z800-ba be kellett kössek egy redundáns tápot hogy elbírja a két K20x Teslát és mindkét procira vízhűtés van berhelve)
    A spacemouse beüzemelése 3 nap volt, folyamatosan össze vissza mozgot, most sem tudom mi volt a gond. (Surface 6.-on tökéletes, tuti nem HW hiba.)
    Nagyon nem egyszerű nálam egy átállás.
    Ryzennel nem működött, Intellel működik = az intel nekem jobb.
    Épp ezért nem hatnak meg a mérések, nálam egy TD projectfile mindig ugyan úgy, de minimum fluid módon kell hogy lefusson. (amit olykor egy egy win frissítés is borít)
    Hiába mérek 5x teljesítményt ha amire használnám nem működik rajta.
    Itt is voltak vicces dolgok, particleGPU simán működött 1080TI-vel, de amikor bekerült a Tesla K80 akkor szimplán nem csinált semmit, holott nem is használ több GPUt a TD.
    Most amúgy épp agyalok akad-e költésghatékony modernizálási lehetőség, minimum 192gb max rammal, minimum 4 VGA hellyel, lehetőleg 2 proci slottal és ha úgy adódik hogy ez AMD lesz (meglepődnék, nem sok workstation akad a használtpiacon AMDs alapon) akkor azt fogom választani (ha minden működik rajta).
    Ugyan akkor az is igaz hogy nem teszteltem, nem próbáltam ki 20 konfigot. Egyet összeraktam és buktam rajta egy zsák pénzt. Erősen rányomta a bélyegét az AMDhez fűződő viszonyomra. Pedig anno az első épkézláb gépem a 486 DX2 után egy K6 II-es volt.

Új hozzászólás Aktív témák