Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #76289792

    törölt tag

    válasz Magnat #232 üzenetére

    Nem tudom, családban van 3 pixel is és egyik sem csinál ilyet..és ezelőtt is volt pár, még nexus is. Azokon sem volt.

    [ Szerkesztve ]

  • tybsen

    addikt

    válasz Magnat #232 üzenetére

    (#232) Magnat Szerencses vagy vagy annyira masok a felhasznaloi szokasaink, hogy Nalad nem jonnek ki ilyen jellegu gondok. Nalam eddig sajnos nem volt egyetlen olyan androidos keszulek sem, amivel nem lettek volna hasonlo gondok. Igyekeztem mindig tiszta androidot hasznalni azt remelve, hogy jobban optimailzalt, gyorsabb, folyekonyabb mukedesuek. Valahogy nalam mindig igy zajlik le a dolog: van egy telefon ami uj allapotaban gyors, nagyjabol akadasmentes. Aztan ahogy egyre tobb app kerul letoltesre, egyre jobban be van lakva, lassan-lassan jonnek az aprobb ilyen-olyan "androidos furcsasagok". Majd az egesz odaig megy es abban vegzodik, hogy nem erzem kielegitonek a teljesitmenyt es eleve a felhasznaloi elmenyt. Ilyenkor legtobbszor egy gyari visszaallitas javit a dolgon, de kinek van kedve / energiaja mindig ezzel foglalkozni. Raadasul az alkalmazasokba valo bejelentkezeseket egy-egy gyari beallitasok visszaallitasa utan idoigenyes megcsinalni (sajnalatos, hogy ezt nem lehet megoldani normalisabban androidon / az app-fejlesztok nem csinaljak meg). Valahogy nalam 1 even belul mindenkeppel eljon ez, ilyenkor nezek mar altalaban uj keszulek utan, mert az valamiert mindig elhiteti velem, hogy majd jobb lesz. Az elso napokban talan jobb is, aztan megint ugyanaz ismetlodik. Nem mondom, hogy az evek alatt nem javult a helyzet - extrem napi akadasok mar nincsenek (annak idejen a Galaxy Note 1-el a kezembe valaki megkerdezte, hogy merre van ez meg ez. Nem voltam kepes megnezni a terkepen, mert a google maps alkalmatlan volt a hasznalatra, annyira akadozott.)

    (#234) Paw Ugyanezt gondolom mint Magnat eseten. Valoszinuleg maskepp hasznaljuk a telefont es nalam elojonnek azok, amik masnal nem. Vagy tenyleg mindig hibas keszuleket fogok ki, de azert erre eleg kicsi az esely, volt mar nekem is eleg sok keszulek (vagy tenyleg ekkora luzer vagyok, hogy mindig belenyulok :DDD )

    #235) Bdanyy Nalam ceges egyszerubb samsung csinalja azt, hogy a kitett telefonhivasos widgetre ranyomva nem tortenik semmi, aztan ranyomok megegyszer, semmi. Ranyomok a kovetkezo kapcsolat widget-jere mert ugy erzekelem, hogy nem reagalt a telefon, de mindekozben hivja az elso kapcsolatot... Vagy a hivaslista nalam is hasonlo kinszenvedes. Rendszeres jatekok ezek. Itthon van egy regi 2016-os kiadasu Samsung Galay Tab 10.1 tablet: youtube es bongeszes az osszes funkcioja, neha gdrive-on megnezek egy-egy pdf filet. Gyakorlatilag egy laghalmaz - de csak 2 GB Ram, elnezem neki ezeket a dolgokat es sietni sem kell ha itthon vagyok. Megszoktam mar, hogy ilyen es a youtube nezesre alkalmas kepernyo formatum illetve a minimalis felhasznalas miatt evek ota hasznalom es emiatt nagyon szeretem is. De amugy csak eros idegzetueknek ajanlott jelen allapotaban mar. Gondolom egy gyari visszaallitas itt is javitana a dolgon, de nincs erre kapacitasom.

    (#236) ShadowX Elkepzelheto igen, hogy csak szoftveres. Mert amugy meg nagyon szep kis formas keszulek lett, 3a utan siman valtanek ra - annak idejen a galaxy s10e vagy valami ilyesmi kis cucc is volt, az is nagyon tetszett a merete miatt es a kis kameralyuk miatt, de nem szeretem a Samsung feluletet illetve a kiallitott peldany is akadozott annak idejen.

    (#239) Marc864 :) azert ilyenkor orulok kicsit, hogy vannak masok is hasonlo felhasznaloi szokasokkal... Vagy lehet, hogy csak mi fogjuk ki mindig a hibas darabokat, a luzerek :DDD

Új hozzászólás Aktív témák