Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    Én nagyon sokáig használtam a 9-es verziót, azt használtam addig amíg lehetett, a skype ahhoz képes egy nagy rakás guáno, ocsmány felület, semmi logika, nem lehet személyre szabni, teletolva reklámokkal, smile-ik hiánya, a messengerhez képest zeró választék, a szöveg nem formázható, stb.
    Persze értem én, hogy eladható szolgáltatást akartak előtérbe helyezni, leváltani a telefont, persze, hogyne, megint minden területre rákényszeríteni az akaratukat, mint a win 8-al, csak itt nincs választék, így rákényszerül az ember... szemét banda. Utálom is mint a sz**t. :((

    no brain, no problem

  • Zolee11

    senior tag

    válasz #56230144 #70 üzenetére

    Nosza, akkor mutass egy olyan komplex programot, mint az MSN 9-es verzió minden sallang nélkül.

    Persze váltanék én már jó ideje, de az összes egy nyomorék rozsdás vasrúd a régi msn-hez viszonyítva.
    Ezzel a lépésével dobta el azt magas a felhasználói réteget a MS, de úgy kell nekik, aki pénzt hajszolja minden áron, az nagyon sokszor nem látja már a valóságot (a valós igényeket)...

    Sokáig reménykedtem, hogy a skype-ot kipofozzák msn szintre, de ez ugyanaz a hulladék maradt, mint 5 éve is volt, ez a szint amit képvisel 10 éve elavult, jó reggelt kívánok!

    no brain, no problem

  • Zolee11

    senior tag

    válasz #56230144 #80 üzenetére

    Szerinted miért hangoztatom a 9-es verziót? :) A későbbiek már a közösségi integrációs marhasággal nekem se tetszettek.
    A vírusok melegágya? Max. a tudatlan felhasználói közösségnél, én soha nem kaptam még így vírust senkitől, aki meg bekapott valamit annak szóltam, és ha nem tudta leszedni, megkerestem a megoldást.
    Hogy hulladék volt? Ozt mitől? Akkor minek neveznéd a mai chat programokat? :)

    Mellesleg azért alakult át ennyire a kommunikációs szokásaink, mert nem is hagynak más választást. Az oké, hogy a sok 10-12-14 éves mindent kiposztol a facebookra, de sokan maradtak volna a korábbi megoldásoknál is, sok ismerősömmel és családtagommal is, skype-on tartom a kapcsolatot, mert külföldön élnek, de az msn erre a célra sokkal jobb volt. Pl. csak az az egy dolog, hogy akkor is megkaptam az üzenetet (miután bejelentkeztem), ha azt akkor írták nekem amikor én offline voltam, de sok ehhez hasonló több száz funkció ami egyszerűen hiányzik pl. a skype-ból, ergo megszüntették azt ami sokkal fejlettebb volt.
    Kb. mintha most kivonnák az összes windows-t a piacról és visszakapnánk az XP-t, nesze, használd ezt, mert ez a jövő... egyben röhejes és szánalmas. Arról nem is beszélve, hogy a felhőben tárolt chat és egyéb szövegek számomra nem túl pozitív dolgok, és ennek megváltoztatására nem minden esetben van lehetőség.
    A lényeg, hogy a mai napig nem látom az értelmes alternatívát.

    no brain, no problem

  • Zolee11

    senior tag

    válasz Cathfaern #88 üzenetére

    Eddig ezt nem vettem észre. Majd sasolom.
    Mi hiányzik még? Pl. miért csak egy 15cm széles részen van középen a beszélgetés? A többi üres, a felső sávok is a képernyő 1/3-ad részét elfoglalják, teljesen fölöslegesen. A két fél betűtípusa miért egyforma?, Egyik lehetne legalább félkövér, hogy egyszerűbb legyen a visszakeresés, és még sorolhatnám, funkcionálisan kb. egy analfabéta szintjén van az msn-hez képest. elég ehhez csak megnyitni a két program beállítások paneljét. Van még kérdés? :)

    no brain, no problem

  • Zolee11

    senior tag

    válasz sziliv43 #92 üzenetére

    Na akkor ezt most LIKE-olom. :DDD
    Erről van szó, csak nekem nem volt türelmem így kivesézni, a skype egy fabatka program a messengerhez, képest, így akik azt állítják funkcionalitásban már semmi eltérés nincs, hááát, feltenném a kérdést, ismerik egyáltalán a messengert, látták valaha? :)

    Dark Archon
    Valóban ezt (is) tudja, és még párat abból a 100-ból amit a messenger tudott. :)

    [ Szerkesztve ]

    no brain, no problem

  • Zolee11

    senior tag

    válasz Dark Archon #96 üzenetére

    Világos, sok lehetőséget én se használtam, de a betűtípust igen, már a korábban jelzett ok miatt, azaz könnyebb visszakeresni, és gyorsabban is lehet pörgetni a sorokat.
    Ami engem a legjobban zavar az a bárgyú felület. Idétlen arányok, nem testre szabható, egyszerűen mintha egy középiskolás programozó feladat végeredménye lenne, szörnyű.
    Ehhez képest az msn egy nagyon szép modern felületet kapott, és még azt is lehetett faragni. Este vagy éjjel sok sok óra munka után már nem biztos, hogy a fehér háttéren piciny fekete betűk komboja a legjobb választás, persze lehet növelni a betűméretet, de a hátteret már nem... és azért ezek igencsak zavaró, és bosszantó dolgok.

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák