Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikk2000

    őstag

    válasz Stargun! #25 üzenetére

    Számít a típus nyilván, de ami tintasugaras az tintasugaras...azaz a fej koszolódik, és vagy tisztítod magad, vagy rosszabb esetben tisztítja magának úgy hogy a drága tintát lecsurgatja a tároló rekeszébe, illetve mint sima papírra nyomtatásnál, itt is párat nyomtatni kell míg rájössz mikor felel meg a képernyőn látható kép árnyalatra a korongon megjelenőnek... mi lehet a legkisebb festékmennyiség ami még nem világos stb..:) Szóval nekem inkább a monokróm vízhatlan, mint a csepp és koszérzékeny csicsa színes. A lakkos fixálást nem próbáltam, de azért ha tényszerűen belegondolunk azért nem olyan egyszerű dolog az, mivel ki kell takarni (célszerű) a közepét ahol a lemezt befogja az egység, illetve ezek a lakkok büdös dolgok és szórnak is, ezért pl panelben ezt max a teraszon (ha van) alá újságpapír vagy fólia és hát a szomszédok nagy nagy örömére az illatok miatt... na és ehhez képest az LF/LS csak annyi hogy fordítva beteszed a lemezt, előtte megnézed a nyomtatási képet és indítás... tisztább, szárazabb, biztonságosabb :) Na és a lakk bírja ki ha a gyerek kicsit hajtogatja vagy a meghajtó felpörgeti maxra... mindezt élettartam hosszban garantálva...te garantálod?
    Nekem némi fw buhera után LF képes meghajtóm van, és lemezzel sincs gond hogy ne lehetne kapni, fuji van kb 300-ért, de ma már, illetve újonnan LS-est vennék mert ahhoz olcsóbbak a lemezek, és abban van verbatim is, na majd ha végre kapható az új LS-es PIO akkor megbarátkozunk azzal is.

Új hozzászólás Aktív témák