Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz S_x96x_S #31 üzenetére

    Várj már, nem ugyanarról beszélünk, de én nem fogalmaztam precizen.
    Én itt arra gondolok, elsősorban, hogy azok a termékek, amit kiadnak appliance szinten akár a Cisco, Dell, HPE, IBM stb nem nagyon van AMD, nincs. Itt mindenhol Intel lesz. Ez a piac nem kicsi a cisco-nak rengeteg olyan appliance szervere van, ami ugyan kívülről szerver (C220-M5), de alapvetően az alkalmazás adja el. Vagy az IBM SVC-i (x3550, x3650) Ez egy nem kicsi piac. Vagy a HPE ilyen olyan storage technológiái. A DellEMC storage rendszerei.
    A VMware pedig egy nagyon drága termék, aki bejelentette, hogy ha 32 magnál több van a processzorban, akkor dupla licence, mert itt már előkerülnek az olyan dolgok, mint a numa splitting virtual numa socketts, és hasonlók. A Hyper-v sincs ezzel másképp.

    Szóval persze a HPE az egyetlen aki minden AMD processzorhoz adott ki szervert mióta létezik az AMD server processzor. De itt most nem erről beszéltem.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák