Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz rushty #110 üzenetére

    El tudod képzelni, ahogy egy 6 hónapos gyerek KÖZVESZÉLYESEN fekszik a kiságyban?

    A gyerek ezzel jár! Vannak ilyen gyerekek is, nem mindegyik alszik egész éjjel! Én is irigykedve hallgattam azon ismerőseimet, akik azt mondták, hogy este 9-10-kor lerakják a gyereket, és reggel 6-7-ig alszik. Szinte hihetetlennek tűnt számomra. Én az első évben nem aludtam semmit. Állandóan úgy éreztem, hogy egy liter sósavat csepegtettek a szemembe. Én etettem a gyereket az asszony fejte magát, mert a kis drágánk nem akart szopni (arra ott voltunk mi), aztán rendszeresen hányt a gyerek utána, de úgy mindent, mire tisztába raktam, megmosdattam, el is telt az a 2-3 óra, és kezdődhetett az egész hercehurca elölről. És nem volt aki segítsen, egy kész rémálom szerű volt az egész, olyan fáradtak voltunk mindketten.

    De az, hogy a gyereket hibáztassam bármiért is, na olyan akkor és azóta sem jutott az eszembe!

    Hát hol élnek ezek? Kik azok, akik ezt a két embert követik a közösségi oldalakon, és adnak a véleményükre? Eddig csak néha Tibi atya oldalán hallottam felőlük az Ázsia óta, de most bizonyítják, hogy megvetésem nem alaptalan.

    Kíváncsi vagyok mi lesz a konfliktus kiváltója Gusztival szemben, bár tippem szerint a felsőbbrendűségi hite Csutkáéknak közre játszik majd a dologban.

    #109 rushty

    Valószínű csak 1 db. TV-jük van. Mindjárt megsajnálom őket! :DDD :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák