Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snecy20

    veterán

    válasz Vakegérke #632 üzenetére

    Szerintem rádöbbent, hogy lassan valamit mutatnia kell a játékban, mert eddig a se hal, se hús kategória volt.

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

  • csababarca

    őstag

    válasz Vakegérke #632 üzenetére

    Nem bekajolták, mert tényeket mondott. Legalábbis ami az ő véleménye, hiszen mindkettővel face to face beszélgetett. Hazudott volna inkább?

    Maradjunk annyiban, hogy Dani meg Bálint is úgy beszéltek vele mint egy darab szarral.

    iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

  • UFO1

    senior tag

    válasz Vakegérke #632 üzenetére

    Különben csak halkan jegyzem meg Alek is kb. ezt csinálta lehet 2020-ban ő sem lenne szimpi és nem védek senkit csak igaz ami igaz. És a stílus sem volt sokkal kifinomultabb. Annyi a különbség, hogy volt ő vicces is volt néha úgy hogy nem tudta, hogy az . És igen ebben nagy segítségére volt Olivér!

    Más:
    Rotyi még a végén megsajnáltatja a nézőkkel arandát!

    Azért a külső és belső erősorrend kicsit eltér!

    Na ha nem utálták volna ezt a cigó gyereket most már még az anyja is szerintem! :Y
    És jön a hugica is egy teljes jellemrajzot fest miért nem szeretjük őket mint ahogy a lakók is mondták állatok. ;]

    A legnagyobb vita közben aranda meg a szürke kartonra támaszkodva próbált pihenni/aludni vagy mi a fenét majdnem magam alá pislantottam! :D :C
    Rotyi meg közben szépen mozizik még a végén megnyeri ez a gyerek. ;] Anikó meg legszívesebben kirohant volna a stúdióból és igaza van. :W Én azt mondom atomot nekik!

    Az utóbbi 3 VV-ben volt hasonló veszekedés mert én az az előtti 6-ban nem láttam hasonlót!

    Ja tényleg beszólok mindenkinek Gaben gyerek meg közben kimászott a villából? :U

    Ez a kiválasztás nagyon érdekes volt szinte azt lehet mondani, hogy össze se beszéltek ;) viszont ezt kedves szerkesztők miért nem láttuk lemaradtunk(tatok) róla (kevés a 39 kamera?) no no! :F

    Várjunk csak hoppá hoppá a Mercy a tegnapi előzetesben megsérült vagy mi ez hova tűnt vagy valami időhurokba kerültünk vagy ez valami alternatív idősíkban történt?? :K

    aranda a postaláda mellett hogy aszonnyja: „levél küldjed a levelet bass*am a szádat meg”! :DD :C ;]
    Még a végén ő lesz a kedvencem! Ááá kizárt, sose, nyista! ;] :W

    Különben a Győzi a BVV-ben javuló tendenciát mutat jól bekérdezett a reno haverjánál, tud ez ha nem akar vicces lenni mert ami nem megy azt nem kell … és a műsor végére rájöttem nem mászott ki a Gaben a villából á dehogy a fürdőben van és a haját lakkozza napi kb. 18 uszkve 20 órán át. (Merci mint villamester megkérdezi kinek kell még valami erre Gabent hajlakkot írtál fel … - mennyit - háááát olyan 6-8 flakonnal … naponta legalább!) És Győzi tettszett ahogy erre reagált. :D

    Ez viszonylag jól megy a VV az nem nagyon sikerült. :K

Új hozzászólás Aktív témák