Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Danex #3080 üzenetére

    a végeredmény számomra csak 1 dolog miatt furcsa:

    50-37 volt az 1. kör végén, búzának meg jutott 13%... tegyük fel az a 13% következő körre nagyrészt zsuzsura pakol... ha hunornak van 1. kör végén 50%, akkor zsuzsunak fel kellett volna jönnie fej-fej mellé... ha pedig zsuzsunak van 1. kör végén 50%, akkor fel kellett volna ugrania 60% fölé :U semmit nem változtat a végeredményen... valószínű 1. körben hunor vezetett, majd 2. körre jött az átszavazás és amit írtatok: rengetegen bedobták a kamureget (első körben azért egyértelmű volt, hogy zsuzsu tovább fog jutni a döntőre, itt nem kellett annyit vesződni a kamuregekkel, csak szavazatnullázás után)

    mindenesetre hunor szemszögéből nem rossz ez a végeredmény, mert erős szembe szélben is jobban szerepelt zsuzsu ellen, mint 2 nappal korábban roli... :K habár ez nem vigasztalja, érthető a csalódottsága, mert lehet hogy nem lesz egy ideig ilyen közel 36millához

    ui: így utólag átgondolva nem néztem minden évadot, ez a végére picit érdekesebb lett, de az etalon nálam akkor is a 4. évad... ha ott a mezőnyt nézzük, rengetegen helyet kaptak a médiában és azóta is hallani róluk :K az az évad számomra már a beszavazástól kezdve érdekes volt, mert "vagányok" kategóriából ott volt garfield (a macskanadrág énekese, akivel találkoztam is régen párszor: nagyon közvetlen arc és óriási koncerteket adtak itt kecskeméten is... ha jó volt a hangulat, simán ráhúztak fél órát, majd ott maradtak meginni pár sört meg csocsózni) ...na ő sajnos 2%-al maradt alul olivérrel szemben (amit akkor nagyon sajnáltam, viszont olivér csinálta bent rendesen a fesztivált és jó karakter volt)

    én örülnék neki, ha az esetleges következő szériát is hasonlóképp építenék fel: csináljanak 1 tucat kategóriát és rakjanak össze ennyi különböző embertípust... garantáltan lesznek ellentétek+konfliktusok... itt nagyon egysíkú volt a felhozatal ezzel, hogy lényegében 18-30 (vagy 35?) közé besűrítették az egészet... érdekessé lehet tenni azzal is, ha már a beszavazásban is "szerepet kap" a néző, valamint ha a kiszavazásokat se zavarják le így pillanatok alatt (régen mindig voltak előtte-közben részeredmények) ...valamint adják már értelmesebb műsorvezetőknek az egészet: ramóna+bence páros ehhez az anikó+pisztolyospityu kombóhoz képest nemzetközi szinten megállná a helyét :D ...de ahogy halad a tendencia, legközelebb a kályha meg a renyhe fogja vezetni az egészet

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák