Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz antikomcsi #2183 üzenetére

    Feltételezhetően fizettek neki a nyilatkozatokért, médiában szereplésért annyit, hogy nem volt gond a villanyszámla tartozás. Valami olyasmit is mondott, hogy vannak munkaajánlatai, nem lesz gond a megélhetés.

    Linkelni ugyan nem tudom, de valahol láttam a babakocsit. Nem éppen "kici ócó kínai". Azt is láttam, hogy a magára hagyott menyecske dohányzik, és bizony ott volt a sörös doboz az asztalon. Lehet, hogy sz*rban volt, de nem túl mélyben.

    Nos igen, irány a farm, majd lesz lóvé. Viszonylag rövid idő alatt 20 milkót kaszálni határozottan jó buli. Ha otthon marad, akkor marad a nyomor. Nem nyerte meg a játékot, de nevet szerzett magának, és biztos, hogy az építőipari munkaadók versenyeznek, hogy kihez menjen dolgozni. Amolyan kirakatmanus lesz, aztán lassan lefoszlik a csillogó máz, és ha nem teljesít, kirúgják. Talán haknizni is fog egy ideig, abból is összejön némi lóvé.

    Azt mondják, hogy a szerelem kortalan. Nem kizárt, hogy a lány tényleg szerelmes belé, bár az is elképzelhető, hogy apakomplexusa van. Ha az én lányomról lenne szó, én is elkövettem volna mindent, hogy meggyőzzem, helytelen a választása.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák