Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nozs23

    addikt

    válasz <Adamsky> #72 üzenetére

    "Talán a vékony alsó káva az oka, a felfele simítást a telefon mindenesetre gyakran szimpla érintésnek vesz ... " - köszi, szuper!

    Ennek semmi köze az alsó kávához. Szoftveres baki lehetett még a teszt idején.

    "A keskeny oldalkávák ellenére vétlen érintést ritkán vittem csak be ... " - én a saját - ehhez képest minden bizonnyal ronda P10-emen soha.

    Oneplus esetén legördül (edge) a kijelző. Ezt én sem preferálom, de ez már egy 4 éves megoldás, amit milliók használnak megelégedéssel.

    " ... a képernyőbe épített, optikai ujjlenyomat-olvasó lehet a befutó, és nem csak tízből nyolc-kilenc sikeres azonosítása miatt ... " - klassz! Nálam ez az arány 100-ból 100.

    Gondolom alaposan lemérte a MA. Minden tesztben ugyanezt írják. :(

    "Csak azért kár, hogy „vakon” a képernyőre nyomva a zár nem old fel, egy extra lépés az ikon felvillanásához és a leolvasás megkezdéséhez szükséges (tapi, felemelés, bekapcsoló megnyomása)."

    Ez az adott gyártó hülyesége. Van, aki okosabban megoldotta. Kb. egy nap alatt ráérez az ember, hogy hol van a leolvasó.

    "Nem csak a kinézet érdekel. A notch is ronda, mégis olyat használok."
    Bocs, had kérdezzem már meg milyen telefonod van, és miről "kellett" váltanod?

    Elég sok telefon fordult meg nálam az elmúlt években: Oneplus, Huawei, Samsung.
    Ami állandó maradt az iPhone. Jelenleg XS-t használok, és az eddigi legjobb készülék, ami a kezemben volt. A káva nélküliség adta gesztus alapú kezelés pedig ég és föld a korábbi gombos verzióval összevetve.

Új hozzászólás Aktív témák