Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Darmol #52 üzenetére

    Ja és ismét kiderült hogy az AMD azt csinálja amit 40 éve. Nyúlja az Intel által kifejlesztett technológiát vagy így vagy úgy. Nem nehéz úgy elsőnek lenni, hogy szart sem fejlesztünk hanem a hibáival együtt lemásoljuk mert arra sem vagyunk hajlandók hogy továbbfejlesszük. Ja ilyenkor valahogy jól titkoljátok, hogy az AMD tudott róla de nem közölte. Ilyenkor is az AMD a Szent nem?

    Ez tudod mire emlékeztet Szrálinra ez a szovjet módszer.

    Ja ja van gyártás technológiája de azt sem a sajátja.

    Most sokkal jobb az AMD igaz a kérdés hogy magától mit ért volna el. Mert igazából eddig a fontos technológiákat mintha másolta volna. Lassan derülnek ki a dolgok.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Darmol #72 üzenetére

    Értem én, csak valahogy ha csak a konkrét példát nézem, akkor az kb 3 évvel azelőtt jelent meg mint ötlet mint az AMD esetében.
    Nekem sincs bajom ezzel, azzal igen, ha magukat nagyon okosnak gondoló "szakemberek" megmagyarázzák, hogy egy világvállalat miért hülye, (bármelyik is legyen az), aki már akkor chipeket gyártott, amikor még Magyarországon Virág elvtárs tolta a lózungjait. Nem szeretem, hogyha valaki elkezd okoskodni.

    Nem tudom amúgy az itt okoskodó emberkék mit tettek le az asztalra? Mert az AMD és az Intel már akkor világformáló volt, amikor az ide írogató 10 000 000 polihisztor egyike még meg sem született.

    Na ez a baj ezzel!

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák