Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balajti

    tag

    Igazi szutyok ez a cucc. Kezdve ott, hogy a belső hálózat címét nem lehet átállítani. Kötelezően 192.168.0.X-en kell lógni. nem lehet 192.168.1.X pl. A másik dolog, bár ez nem szorosan az eszköz hibája, de mégis. Mióta kicserélték, azóta szakad a net. Már egy hónapja húzódik az ügy. Nem firtatom, a lényeg, hogy az egyik csatorna beadta a kulcsot. Na most úgy hirdetik, hogy alkalmas vezetéken több eszközt is kiszolgálni, így én router üzemmódba kapcsolva használtam. A csatorna hiba miatt (ami abból adódik, hogy mindig a legkisebb terhelésűre próbál csatlakozni) be crash-el a cucc és újraindul. Ekkor ugye dobja a mindenséget lefele, tehát bye-bye belső háló. Ez van hogy folyamatos és mihelyst csatlakozik, már indul is újra. Tehát teljesen alkalmatlan arra, hogy router legyen. Francért fagy le, ha a modem funkciója sz@rakodik. Így kénytelen voltam venni nem kis pénzért egy router, amit persze nem bántam meg, mert mérföldekkel jobb és stabilabb ennél a rakás szemétnél. A boot ideje kritikán aluli. A csilli-villi menüje, meg néha be sem jött és hibát sem írt ki. Csak egy restart segített. Na most az meg már micsoda?? :F A legszebb, hogy 5k-ba fájt és mikor közöltem, az ügyintézővel, hogy kérem vissza a régit, azt mondta, nem lehetséges a csere. Előzőleg egy szerelő kolléga a telefonba azt mondta, hogy kijön és vissza teszi a régit. Szóval csak azért cseréltettem, mert gondoltam, fejlődik a technika és később még jól jöhet az 5Ghz, azt hiszem maradok az azóta is stabilan futó és eddig soha újra nem induló routeremnél, ezt a f@st meg modembe kapcsolva használom tovább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák