Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WarGame

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segitségeteket kérnem connect box-al kapcsolatban.

    Vettünk egy wifi routert amit a connect box után tettünk be,új router beállitásai pikk-pakk megvannak,csatlakozik wifire de nincs internet és uj router egy portjából sincs internet ha lanon próbálokzom.
    Gondoltuk veszünk egy másik routert próba gyanánt,de ugyanezeket a tüneteket produkálja.Új routeren beállitások,jelszó,védelem stb,ez néhány pillanat,ismét csatlakozik de nincs internet és lanon sem.

    1221 hibaelháritás,azt mondták próbáljam modem uzemmódban és ilyenkor az 1-es portot használjam a connect boxon az uj router felé.Modem mód beállit,viszont nem mondták elsőre hogy ilyenkor 192.168.100.1re változik az elérési út.Modem módban egyáltalán el sem tudtam érni a boxot sem semmi mást.Ismét 1221 ahol távolról visszaállitották alaphelyzetbe a connect boxot ahol ismét tudtam használni de routert sem modem sem router módban nem tudtam utána kötni.

    Arra lennék kiváncsi hogy kell e valami speciális beállitás esetleg valamelyik routeren?Azt nem értem hogy lehetséges az hogy felcsatlakozik wifire de mégsincs net.
    A connect boxtól érkező kábel hibátlan mert direktbe gépbe dugva működik rendesen és ugyebár egy wifi router beállitása is csak 1 percet vesz igénybe.

    Segitségeteket előre is köszönöm!

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák