Keresés

Hirdetés

  • RISC-V alaplap a Framework Laptop 13 notebookhoz

    ph A szabadon szerelhető, bővíthető noteszgépbe a DeepComputing jóvoltából kerülhet a nyílt platform.

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz dlaj #16 üzenetére

    Valószínűleg nagyon telefon függő, hogy melyiken hogy néz ki. Egy eleve fémes színű készüléken, vagy teljesen fémkeretesen valószínűleg jól, de a mutatott Huawei-n vagy az én telefonomon szerintem elég bután nézne ki. Pláne a háztól való eltávolodás az ív mentén. De ez ízlés dolga, azon meg ugye nem vitatkozunk, bár az előbb itt egy úriember megpróbálkozott vele. :D

    1.450-ért ha jól látom nem hármat rendelsz, hanem egyet. Hármat 4.350-ért rendelsz. :P

    Az adatkábel kapcsán akkor valamit lehet hogy félreértettem, de ha jól vettem ki, akkor csak bizonyos helyzetben működik az adatátvitel (forgatni kell), plusz még itt van ez a driver és usb hibakeresés dolog, előbbi a nálunk elég szigorú céges IT-s szabályozás miatt ugrik (céges gépre csak egy előre megadott helyről telepíthetsz dolgokat, és nekem a laptopom céges, így mindenféle driver köteles dolog bukta), utóbbiról meg azt sem tudom mi, meg hogy egyáltalán van-e olyan a telefonomon, vagy az e-book olvasómon. Erre mondtam, hogy korlátozott adatátviteli lehetőségek.

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák