Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz QwErTy42 #23 üzenetére

    small office megvan?
    nekünk pl. ideális. az egyik színes xerox lézeres most szállt el, átcímkézett samu volt, valahol a használható és a határ szar között félúton. ott a fényhenger vagymi is 15 ezer oldalra van tervezve, cseréje annyi mint egy új, felújítani csak a feketét lehet.
    ha kibír 15 ezer oldalt, az nekem 3 év, ebből színes legyen 2-3000.
    mondjuk árban faraghatnának belőle.
    igazából nem vagyok meggyőződve róla, h a fej kibír ennyi oldalt. azért mégis csak nyomással préseli át a fúvókákon, még ha piezo is, azaz hőhatás nincs.

  • #95590400

    törölt tag

    válasz QwErTy42 #25 üzenetére

    egy ideje nyomtatóból csak és kizárólag kifutó szériát szoktam már venni, 30k környékén, vagy alatta, inkább netes, felhasználói tapasztalatok alapján, olcsó, utángyártott kellékanyaggal. 3-4 év alatt megdöglenek azok is. meg a sokkal drágábbak is, cserébe azokat is horror áron javítják nekem. áll benne a pénz, hetekig nem megy. inkább kipróba után egy típusból 2 nyomtató, abból 1 mindig fog menni, és ha egyik elhullik végleg, még megmaradhat donornak.
    általában beírom még mellé a gúgliba, h crap, abból sok minden kiderül. a forgalmazókra meg egyéb szagmabelikre egyszer hallgattam, a cég induláskor, azóta soha többé. fogalmuk sincs egy kkv igényeiről, meg úgy általában drágán akarják az emberre rásózni a drágán és kkv-nak szarul szupportál szarjukat. soha többet.
    és nem, tudtommal ezt a samsung gyártotta a xeroxnak, ahogy általában, kivéve a szilárdtintásat, mert az pl. a sajátjuk. cserébe a xerox egy darabig 64 bites driverekkel sem tudott kijönni, a samuéval tettem fel hálózatinak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák