Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Ispy #44 üzenetére

    ezt nem hétköznapi embereknek szánják
    A legtöbb ember még tudtommal mindig kétkezi munkából él. A kétkezi munka pedig kosszal, porral, vízzel jár. Szüksége lenne erre sok embernek, csak mivel nincs értelmes hardverral ilyen telo inkább elengedi ezt. Dolgoztam építőiparban és látom hogy senki se használ ilyent, pedig kellene. Mezőgazdaságban ugyanígy kellene. A bumfordi kinézet már csak ráadás az egészre. Pedig az ütésálló kivitelt egy külön tokkal is megoldhatná a gyártó, ha akarja. Ezzel a hardverral, szoftverral ez így halott ügy. Én magam se vettem ilyent. Pedig kerestem egy darabig a lehetőséget.
    ipari szegmensben egyáltalán nem fontos, hogy a legfrissebb hw és sw legyen
    Ha cég oldaláról nézed nyilván így is van, viszont ha saját telefonról beszélünk már egészen más a helyzet. Az iparban dolgozók se különböznek bárki mástól, pont ugyanúgy játszanak, face-znak stb. Persze a cégeknek ez nyilván nem előnyös, sőt próbálják is ezt korlátozni több kevesebb sikerrel. Viszont a megbízhatóság lényeges szempont egy cégnél is és a régi proci, régi droid miatt simán fagyhat, akadozhat is az egész. Az információ hiány pedig bőven lehet hátrány bármely cégnél.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák