Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95462144

    törölt tag

    Az Apple tökéletesen megmutatja, hogy fejlesztési költségek nélkül is lehet a bevételeken domborítani, még ebben az időszakban is. Biztosan meg van a helye a telefonnak olyan körökben, akiknek nem számítanak az újdonságok/innovatív fejlesztések illetve hozzászoktak a kis mérethez, vagy I6,7,8-ról váltanának vagy csak szeretik vagy kipróbálnák az IOS féle ökoszisztémát.

    A magam részéről nem kéne, mivel méretben azt mondom rendben van kompakt és kézre áll a telefon, viszont így 6,7 col után nekem tartalomfogyasztásra kevés, egyszerűen nem nyújt nem nyújthat olyan élményt a kijelző méreteiből adódóan, viszont telefonálásra, meg napi pár perc e-mail olvasásra esetleg böngészésre jó lehet. A célközönség nyilván nem a fiatalabb korosztály. Viszont ennek ellent mond, hogy a 65 éves fateromnak nem vennék ilyet pont a kijelző méreteiből adódóan a rossz szeme miatt, nagyobb kijelzőt nagyobb betűtípussal jobban kezel és lát. De biztosan meg lesz a piaca ennek a készüléknek is.

  • #95462144

    törölt tag

    válasz bnorci71 #352 üzenetére

    De, egy idő után tönkremegy mindegyik, amint elér egy bizonyos töltési ciklust. Nyilván minél nagyobb kapacitású egy akksi, annál később éri el azt a töltési ciklust, aminek következtében már érezhetően redukálódik az akksi teljesítménye. Legalább lenne benne Amoled kijelző, amivel az üzemidő javulhatna, ha már egy 100 ezres kínai csoda is azzal jelenik meg.

    Szerinted nem ciki, ha már most megjelenés előtt arról írsz, hogy mennyibe is kerül egy akksicsere a telefonban? Azért a mai világban illene nem csak a gyártóknak, hanem a felhasználóknak is környezettudatosabb viselkedést mutatni. Itt nem a 10 ezer forintos akksicserén van a hangsúly az valóban nem akkora tétel... Azt én megértem, hogy vannak Apple fanatikusok, volt nekem is bizonyos szintig megértem. De azért a fától illene látni az erdőt és a nyilvánvaló negatív dolgokat nem elbagatellizálni.

  • #95462144

    törölt tag

    válasz nord_ #377 üzenetére

    Eleve nem én hoztam fel ez az általad említett akkumlátorparát, hanem már most azon megy a filó, hogy mennyi is a csere. A redukáció pedig sok mindentől függ. Nekem nem kell kínai csoda ezt sem írta senki. A személyeskedést tartsd meg otthonra, a hittérítést pont az ilyen "jó az nem kell több" Apple mágusok szoktak csinálni, mint a leírt monológod. Használja a feleséged egészséggel senki nem tiltja meg és senki nem írta, hogy rossz lenne a telefon, de vannak hiányosságai, ez egyértelmű.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák