Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Fejvadi #48 üzenetére

    Pontosan. Az emberek sosem vállalják a felelősséget, mindig várják, hogy valaki megvédje őket. Komolyan mondom a felnőtt emberek többsége óriás csecsemő. Nekünk kéne lenni a legértelemsebb fajnak, de sajnos mindig kudarcot vallunk.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • dzsoltike

    csendes tag

    válasz Fejvadi #48 üzenetére

    Ezek szerint te gondos gazdaként folyamatosan vízálló tokban tartod a telefonodat, ugye? Nehogy már extrém körülmény legyen az, hogy kimegy az ember az utcára akkor is amikor éppen esik. De ennyi erővel beleeshet a telefon a klotyóba miközben le- vagy felhúzom a nadrágomat és még lehetne sorolni hogy milyen véletlen vagy szándékos oka lehet a folyadékba esésnek akár csak lakáson belül is.
    Mellesleg lehet röhögni, de én voltam olyan szerencsés hogy nyaralás közben - a korábban többször sikeresen használt - vízálló tokban beázott a szifon négyesem. Aztán pár nap múlva mikor hazaértem, vittem is a szamurájhoz de szétbontva csak annyit tudtak mondani hogy a tengervíz annyira szétmarta a belsejét hogy menthetetlen. Vagy ők dobják a kukába, vagy tegyem én. Esetleg használhatom levélnehezéknek. Víz alatti képeket nem tudok úgy készíteni, hogy nem viszem be a vízbe a telefont, ezért raktam tokba és akkor nekem nagyon jól jött volna a kettős védelem, az ha legalább annyira bírja a vizet, mint a 6s.
    Régen, még a monokróm LCD kijelzők korában sokan faszságnak tartották az előlapi fényérzékelőt. Pedig minimális hardverköltséggel lehetett volna akkuidőt növelni a felesleges háttérvilágítás lekapcsolásával. Aztán csak begyűrűzött az is. Most meg már nem nagyon kapsz olyan karórát, ami nem vízálló. Majd elválik, hogy van-e igény a telefonoknál is vízállóságra. Szerintem van és ezt idővel a gyártók is követni fogják.

Új hozzászólás Aktív témák