Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    HTC 5-10 év múlva is meg lesz. Emiatt nem aggódom. Aki régen (még 2002-2009 között) ismerte a HTC-t, ma már szerintem tuti nem az van neki. Régen a HTC egyet jelentett a minőséggel. A burzsujok, bevállalós telóbuzik vették. Ma ezek kínából rendelnek, az újonnan jöttek meg nem ismerik a márkát.

    Viszont ma már kevesen cserélik 3-4 havonta a készülékeket. Még az okostelefon felfutásakor lázban égtek az emberek, cserélgettek jobbra-szarra.Ma már aláírják a két évet és le van tudva. A teelfonok 95%-ban a kamera jó (a telefononos képernyős nézethez, nem számítógépen kinagyítva), a zene mindegyiken szól. Tök mindegy mi van benne.
    Ma már az alsó kategóriában is kétmagosak vannak. Ez a legtöbb embernek bőven elég.
    Csapoatival értek egyet. A legtöbb embernek nem áll fel arra, hogy "elképzelhetetlen sebességgel" nyiljanak meg az alkamazások. Ne szarja össze magát a telefon (lásd Sonyk) és kész.

    Ezt a nagy Samsung utálatot nem értem. Oké a TW nem a legjobb, de azon kívül egész korrektek a telefonjaik. A jó szinten alulról súrolják. (Note 3 pedig szeritnem egy kiváló mobil egy hibával. A gyári kameraszoftver a világ legszarabb terméke, amit valaha láttam.)

Új hozzászólás Aktív témák