Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxPuppy

    tag

    Sziasztok!

    Sorry, kicsit off lesz...

    Sajnos én is belefutottam a PRO verzióval abba, amibe gondolom már többen... :(

    röviden:
    Lassan 2 hete berendeltem az oppomart-ról, mivel elérhető volt [in stock] státuszban, természetesen az EU Expedited Shipping-gel. Teltek a napok se levél, se tracking number, se semmi.
    Írtam levelet , elég laza válasz jött, hogy várjak má' méég....
    Természetesen azóta sem semmi válasz, miután 11 nap után ismét írtam; a szokásos bullllllshittt érkezett:
    Hát őőőő, igazából nem volt raktáron és most probléma van a Google szolgáltatásokkal, várjak még egy hetet minimum..... ezekhez mindössze egy elhanyagolható "sorry" társult még, semmi egyéb.

    Nem tudom mi a para a PRO-val, Xiaomi nem ad hozzá BL-unlock kódot,valaki használja már G.P. szolgáltatásokkal ?
    Őszintén nagyot csalódtam az + agyonhájjjjpolt" (L)oppomart-ban... ha előrendelhető, akkor rakják pre-sale státuszba és árulják annyiért, konkrétan vállalható szállítási határidővel, ha meg nincs raktáron akkor meg tüntessék fel azt....

    Természetesen megírtam a "köszönő" levelemet az utolsó válaszukra és most itt vagyok teló nélkül :(

    Valaki használ már ilyen telefont Google-vel ? (nem volt időm utána olvasgatni hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban)

Új hozzászólás Aktív témák