Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    Hát, nem tudom, ez mitől friss írás, az S9-et cirka másfél éve lehet kapni, a SE modell is bőven tavaly első félév környékén jelent meg. Ráadásul van is ennél jobb sztereó BT fülese a SE-nek, amit apróhirdetésben már 10k körül meg lehet kapni, azon vannak zenelejátszó gombok is, ennyi erővel azt is lehetett volna tesztelni HBH-DS970.

    Az S9-et anno egy Motorola bemutatóteremben próbáltam ki, részben ugyanaz volt a gondom, mint Bochának: kényelmetlen, de nem kicsit. Én is szemüveges vagyok. :U
    De nekem nem a szemüveg tűnt a fő gondnak, egyszerűen nem akart bekanyarodni f fülembe a dugós rész. Ugyanolyan viselhetetlen, mint a HT820-as, azt is csak hungarocell próbabágukon nézegették a tervezők, emberre biztos nem adták rá.

    A másik gondom viszont, ami miatt az első már nem is számított, hogy iszonyat xarul szólt. Ugyanúgy, mint a HT820: érdesen, reszelősen, ráadásul halkan, recsegősen, bizonytalanul. Ismétlem: Motorola bemutatóterem, háromféle Motorola telefonnal is kipróbálva.

    A drótos SE-t nem hallgattam meg, én egyelőre letettem erről a technológiáról. Azért is örültem meg a cikknek, mert azt hittem, valami új cuccokról lesz szó :(

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák