Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    válasz Csandi #19 üzenetére

    Nem is álltítottam, hogy nincs játék aminél ne lenne jó. Csak azt, hogy valszeg még a 21:9-nél is kevesebb. Évek óta 21:9-en vagyok, hidd el találkoztam már nem comptetitive játékkal aminek meggyűlt a baja vele (főleg régebbi és/vagy indie címek egyébként). 32:9-en szerintem ebből csak több van. Persze ettől még egyet értek, hogy ami támogatja az viszont odabaszós élmény már 21:9-en is.

    Hát fixen tudok pár játékot ami simán a képernyő legsarkába rakja a map-et meg hasonlókat 21:9-en. Azok biztosan ugyan ezt csinálják 32:9-en is annak ellenére, hogy amúgy a FOV nem csúszik szét stb

    De ettől eltekintve mint fentebb írtam viva la 32:9. Munkára, szerintem, mindennél jobb. Játékok amik támogatják azoknál szintén jobb. Amelyik játék nem támogatja annál meg be lehet állítani a black bart. Nem tökmindegy, hogy a falat vagy a képernyő fekete sávját nézem a kép mellett? :D Egy 32:9-es monitorból bármikor csiholsz egy 16:9-est. Visszafelé ez már nem ennyire egyszerű :D

    De ettől még aki csak kockulni akar és mondjuk nem biztos benne h a gamek támogatják-e amiket tolni akar (vagy biztos benne h nem) az szerintem jobban jár ha vesz egy 16:9-et a különbözetet meg más alkatrészen elköltni.

    Szerk:

    Amúgy a képen amit küldtél is több játéknál ki van kapcsolva a HUD. Amelyiknél meg be van egytől egyik sarokba van csúszva :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák