Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz strogov #10 üzenetére

    "A képarány nem olyan egyszerű, hogy legyen ennyi és kész." - pedig az esetek ~90% igen, ilyen egyszerű. Láthattuk anno, mikor a 16:9-ből egyszer csak 18:9 lett. Az alkalmazások döntő többsége (azért akadt kivétel, főleg játékok) ha nem is használta ki, de nem hagyott ott fekete csíkokat.

    "Ameddig "szélesebb" kijelzőt csinálsz ... " - nem tudom, hogy a szélesebb szót miért tetted idézőjelek közé, de talán azért mert a 16:9 szerinted sem szélesebb, hanem rövidebb, mint a 18:9 (vagy még nyújtottabb kijelzők). Szóval én nem szeretnék mást, mint hogy - legalább pár modell erejéig (így legalább kicsit színesedne a termékpaletta is) visszahoznák a 16:9-et. Erre persze tudom, hogy gyakorlatilag 0 az esély.

    #11 Hzi
    " ... nézegetem a lyukat, feltéve, hogy esztétikus!" - na, erre mondom én, hogy számomra nincs esztétikus lyuk. Gondolom téged akkor egy laptop-on, tablet-en vagy akár egy TV-n se zavarna egy kis lyuk a kijelzőn. Vagy mégis? Ha, igen, akkor ott miért, és itt miért nem?
    Kemény kérdések ezek ;)

    #9 doooo
    " ... akkor viszont túl tömzsik lettek volna a mobilok"
    Engem speciel az nem zavart volna. Sőt én pont erről beszélek. Ha rajtam múlt volna, én a "klasszik" 16:9-es kijelzőjű telefon felső-alsó káváját nem úgy tüntettem volna el, hogy széthúzom a kijelzőt, hanem úgy, hogy "levágom" a feleslegessé vált kávákat.
    Lehettek volna olyan készülékek is a piacon, amiket nem csak felállva lehet zsebre vágni (vagy épp kivenni onnan).

    "Egyébként az LG Wing előlapja gyönyörű a minimális kávákkal ... "
    +1
    " ... meg a minimális lekerekítéssel."
    +1 :K A másik halálom, ezek a rohadt nagy lekerekítések. Mint öreganyáink TV-i, komolyan.

Új hozzászólás Aktív témák