Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollMetal

    tag

    válasz callmeakos #26 üzenetére

    Ha rendesen fejlesztik a piac igényei szerint a symbiant akkor simán verné a drága undroidodat.

    Egy hatalmas különbség van: a symbian kihasználja a telefon összes adottságát.
    Nekem ez az első symbianos telefonom, de nagyon is tetszik. Egyszerű, átlátható és rosszabb "vason" ugy fut mint az undroid erősebben.

    (örök kérdés: minek újat mutatnia annak ami "tökéletesen jól működik?" ugráljanak ebben is az ikonok vagy mit szeretnél?)

    Kamerához nem tudok mit szólni. Ami az enyémben van veri az összeset mobil platformban.

    tény hogy a Nokia elbaszta a szoft. fejlesztést. De ez miért is ócska?

    Meglesem Majd mit mutatnak wp7el.

    Merkucyo: Én pl n8at vettem és miért? mert telefont szerettem volna venni. Akinek létszükséges az hogy tudjon a hülye telefonján játszani, meg képet szerkeszteni meg effélék az megérdemli hogy szarszungot férges almát és társait vegyen. Vannak a Nokiának hiányosságai, de messze nem leírható egy htc-vel szemben. És mellesleg undorítóan néz ki az összes szappantartó okosfon. A Nokiának legalább van stílusa.

    [ Szerkesztve ]

    ''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

Új hozzászólás Aktív témák