Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz pusszycat #12 üzenetére

    Én viszont időnként hátrálni kezdek, ha egy nagyobb telót kéne kézbe vennem. Pont tegnap próbáltam ki az LG V30-at MM-ban, mert ha már ott vagyok, megnézem az összes telót, de egyszerűen rossz érzés volt. Egy batár dög, egy kényelmetlen féltégla, egy monstrum; nem szeretném vele megosztani az életem.

    Az LG G6 volt a kivétel. Számomra még az is a nagyon nagy kategória, de valamiért annál azt éreztem, hogy egészen okés. Nem olyan jó persze, mint egy kompakt méretű teló, de tudnám használni, nem másznék falra tőle. Összehasonlításuk ( G6 vs V30 ) után arra lyukadtam ki, talán arról lehet szó, hogy számomra egy teló szélessége a leginkább kritikus pont, és úgy 72mm-ig még tudnék használni mobilt, de fölötte már nagyon rosszul esik, nagyon kényelmetlen.

    Most A3 (2017)-et használok 135.4 x 66.2 x 7.9 mm méretekkel, és ha meg tudom oldani, ennél nagyobb telót nem is szeretnék soha.

    total90: XZ2 Compact a jelenlegi kiszemeltem következő telónak, és nem nagyon zavar annyi káva, amennyit kapott, szerintem egészen oké a külleme.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák